Єпископ Афанасій звершив заупокійну молитву за загиблими байкерами

18 вересня 2021 року, у Свято-Миколаївському храмі Луцька, вікарій Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив заупокійну молитву за загиблими байкерами.

Таке вшанування відбувається вже не перший рік, байкери щорічно збираються у православному храмі, щоб згадати у молитві загиблих друзів.

Владиці також співслужили, голова просвітницького відділу єпархії та настоятель храму протоієрей Валентин Марчук, священик Богдан Яковук та диякон Петро Провальський.

Після заупокійної молитви владика Афанасій закликав всіх присутніх до постійної молитви за загиблих, як ознаку пам’яті, любові та пошани. Опісля була піднесена молитва і за здоров’я волинських байкерів.

Згодом усі присутні зробили спільне фото, а владика Афанасій, своєю чергою, благословив байкерів, окропивши їх та їхні мотоцикли свяченою водою.