Молодіжне товариство

Tovaristvo-Nikoli-Svyatoshi-logo-transparentВітаємо Вас на сторінці православного молодіжного товариства імені преподобного Ніколи Святоші!

Для тих, хто ще не знайомий з нами:

Ми – православна молодь, яка цікавиться життям Церкви та бере активну участь у соцальній діяльності. Ми – спілка друзів. Разом ми звершуємо паломництва, співаємо в церковному хорі, святкуємо визначні дати, ходимо на пікніки, колядуємо на Різдвяні свята. Ми різні, але ми ж і однодумці у вірі, у бажанні вчитись, діяти, допомагати.

Друже! Приєднуйся до нас і обирай те до чого лежить душа:

• Поїздки в спеціалізовану школу-інтернат у с. Липляни Ківерцівського району для занять з дітьми – щонеділі о 15.00 збір на зупинці «Бібліотека» (маршрутка № 108).

Координатор – Люда, тел. 050 460 28 26.

• Візити до дітей у дитячому відділені психіатричної лікарні – щовівторка збір о 19.00 на зупинці «Свято-Хрестовоздвиженський храм» вул. Теремнівська.

Координатор – Люда, тел. 050 460 28 26.

• Робота з неповносправними людьми, які потрібують допомоги у домашніх справах, у доставці на богослужіння, придбанні продуктів та ліків, а також просто спілкування та уваги.

Координатор – Максим, тел. 099 328 01 45.

• Робота по організації нашого стенду (пошук цікавої інформації, публікацій, дизайну і т.д.).

Координатор – Іра, тел. 066 052 89 38.

• Організація і участь у паломницьких поїздках.

Координатор – Юра, тел. 066 939 07 78.

Якщо тобі цікаво зустрітися з нами, приходь на молодіжні зустрічі нашого товариства, які відбуваються щонеділі о 19:00 в приміщенні тимчасового Свято-Миколаївського храму.

Голова товариства – Роман, тел. 066 243 71 07.