Українська Православна Церква. Волинська єпархія. Свято-Миколаївський храм міста Луцька.

Сайт функціонує з благословення куруючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла.

187Nikola

Історія

Свято-Миколаївська громада розпочала своє існування з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Волинського і Луцького Ніфонта. Престольне свято громади – День перенесення мощів святителя Миколая у місто Бар (22 травня).

Перше богослужіння було звершене 1 липня 2012 року. Його очолив перший настоятель громади ієрей Сергій Новак. З перших днів на парафії було розгорнуто соціально-просвітницьку діяльність.

25 вересня 2013 року настоятелем громади був призначений клірик храму Всіх Святих землі Волинської протоієрей Микола Коренга.

З грудня 2014 року громаду очолював голова молодіжного відділу Волинською єпархії ієромонах Ілля (Вишневський).

7 травня 2019 року указом керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископом Волинським і Луцьким Нафанаїлом настоятелем парафіїї призначено голову Просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрея Валентина Марчука.

На сьогодні Свято-Миколаївська громада Української Православної Церкви проводить богослужіння у храмі, що знаходиться за адресою:  вул. Володимирська, 104 д (Район МКБ). Поряд будується храм.

Свято-Миколаївська громада знаходиться у стані формування
і запрошує усіх православних лучан, які мешкають у районі вулиці Володимирської
приєднатись до богослужбового і соціального життя парафії!

Спаси Вас, Господи!