Богослужіння

У Свято-Миколаївському храмі богослужіння і соціальна робота проводяться наступним чином:

В суботу:

О 18:00 розпочинається Воскресна Всенічна. Після Всенічної бажаючі можуть приступити до Таїнства Сповіді.

У неділю:

О 9:00 звершується Божественна Літургія. В кінці Літургії, приблизно об 11:00 служиться молебень з поминанням на різну потребу. Після молебна – панахида. Після богослужіння для дітей проводяться уроки Закону Божого і церновного співу. Бажаючі можуть задати запитання настоятелю.

О 18:00 Акафіст на розспів Ісусу Сладчайшому (роздається текст і усі присутні співають).

У четвер:

О 18:00 служиться молебень з акафістом нарозспів (роздається текст і усі присутні співають). Акафіст служиться покровителю нашого храму святителю Миколаю Чудотворцю. Після молебня – духовні бесіди для дорослих.

В інші дні Божественна Літургія розпочинаєтья  о 8:30.