День святителя Миколая Мир Лікійського

Ікона святителя Миколая з акафістом (з житієм).

19 грудня Свято-Миколаївська громада вшанувала свого небесного заступника. І хоча престол майбутнього храму планується освятити на честь перенесення мощів святителя Миколая, у цей день в храмі витало особливе піднесення, і людей прийшло більше ніж завжди.

Настоятель громади протоієрей Микола Коренга у словах проповіді наголосив на особливій благодаті чудотворіння святителем Мір Лікійським. Цей духовний дар Божий логічно доповнював життя святителя Миколая, сповнене милосердя і таємних благодіянь. Кожен з нас може сотворити чудо, адже завжди є ті люди, для яких, звичні для усіх, життєві блага недоступні. І буває, що кілька гривень, або іграшка, з якої виросли наші діти, подаються ближнім і стають для них несподіваним і благодатним чудом, за яке вони не раз прославлять Бога.

Після святкового молебна парафіяни в свою чергу привітали настоятеля з Днем Ангела і отримали традиційні у цей день подарунки — хоч скромні, але пам’ятні, оскільки були виготовлені колективом дитячої творчої студії «+АРТОС+», яка діє при храмі.